dieta i trening burn fat

Darmowa dieta i trening

- Bezpieczne wsparcie redukcji

90 kapsułek - wystarcza na 45 dni!

139 zł

209

ZADZWOŃ I ZAMÓW: 536 180 520

Pn - Pt 8:00 - 18:00

250mg
L-tyrozyny

Przyspiesza metabolizm

Przebadany skład

DIETĘ I TRENING OTRZYMASZ ZA DARMO!

Średnia ocena: 4,98

5/5

Na podstawie 1290 opinii

Gwarancja Efektów

Stały kontakt

Indywidualna opieka

Od specjalistów

dieta i trening burn fat
Burn fat

Darmowa dostawa

Wsparcie Profesjonalistów

Indywidualna opieka dietetyka i trenera

Dieta tworzona specjalnie dla Ciebie

Twój plan treningowy

Pełne wsparcie i kontakt

- Bezpieczne wsparcie redukcji

90 kapsułek - wystarcza na 45 dni!

139 zł

209

ZADZWOŃ I ZAMÓW: 536 180 520

Pn - Pt 8:00 - 18:00

250mg
L-tyrozyny

Przyspiesza metabolizm

Przebadany skład

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Oczywiście! Nasz produkt został przebadany przez ekspertów i jest w pełni bezpieczny. Spalacz pomoże w efektywny sposób zrzucić zbędne kilogramy, ponieważ jest połączeniem w 100% naturalnych i niezawodnych składników.

Preparat należy przyjmować po posiłku.
Spożywamy 1 porcję produktu dziennie (2 kapsułki), popijając wodą.
Może być dawkowany w dzień nietreningowy, ale efekty nie będą tak znaczne.

Produkt ma w składzie adaptogeny, naturalne rośliny poprawiające kondycję fizyczną i psychiczną, które zostały przebadane i są w pełni bezpieczne. Jednak trzeba wziąć pod uwagę ewentualne uczulenie na którykolwiek ze składników.
Nie stosować suplementu diety wraz z kofeiną, lekami uspokajającymi, nasennymi oraz przeciwpadaczkowymi.
Ponadto nie zaleca się przyjmowania suplementu osobom wrażliwym na kofeinę, z nadciśnieniem lub innymi chorobami układu krążenia, dzieciom poniżej 16 roku życia, kobietom w czasie ciąży i karmienia piersią oraz diabetykom.

Plany dietetyczne i treningowe są tworzone przez profesjonalnych dietetyków i trenerów, dostosowywane są do indywidualnych potrzeb, z podziałem na dni tygodnia. Otrzymujesz pełne wsparcie całego naszego zespołu na każdym etapie redukcji tkanki tłuszczowej. W planie dietetycznym otrzymasz pełny jadłospis wraz z listą zakupów na cały tydzień oraz nieograniczoną możliwość wymiany składników dzięki naszej autorskiej liście zamienników, do której dostęp otrzymasz po zakupieniu spalacza tkanki tłuszczowej. W planie treningowym otrzymasz ćwiczenia, które zaprogramuje dla Ciebie profesjonalny trener personalny. Dodatkowo w treningu otrzymasz filmy instruktażowe do każdego ćwiczenia oraz pełne opisy jak trenować.

Po zakupie BURN FAT wyślemy do Ciebie link do ankiety dotyczącej indywidualnych preferencji żywieniowych i treningowych, link do ankiety prześlemy do Ciebie bezpośrednio po zakupie spalacza tkanki tłuszczowej. Nasi dietetycy i trenerzy na jej podstawie przygotowują dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny i treningowy!

Naszym dietetykom i trenerom w każdej chwili możesz zadać pytania zarówno mailowo jak i telefonicznie. Nasz zespół dietetyków i trenerów to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, na pewno odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

BURN FAT ma w składzie bezpieczne, naturalne ekstrakty z roślin o poświadczonym działaniu, jednak trzeba wziąć pod uwagę ewentualną alergię na którykolwiek ze składników.

Żeby stracić na wadze, niezbędne są odpowiednie ćwiczenia i dostosowana dieta. Intensywna aktywność fizyczna nie będzie niezbędna w przypadku dobrze dobranej przez dietetyka diety, ale wzmożony wysiłek zawsze da lepszy efekt!